Літеру с треба писати в усіх словах рядка: А безкоштовний, ..казати, ..керований; Б ..формувати, перескочити, ..фотографувати; В ..плетений, ..питати, ..шити; Г ..тягнути, ро..тлумачити, не..терпний; Ґ ..фальш увати, бе..смертя...

Літеру с треба писати в усіх словах рядка: А безкоштовний, ..казати, ..керований; Б ..формувати, перескочити, ..фотографувати; В ..плетений, ..питати, ..шити; Г ..тягнути, ро..тлумачити, не..терпний; Ґ ..фальш увати, бе..смертя, ..хвалити.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сформувати перескочити сфотографувати