Look at the timetable. Answer the questions. 1. What time does the ferry leave? 2. What time does the plane arrive? 3. Whot time does the train leave? 4. Whot time does the plane leave? 5. Whot time does thetrain aririve? 6. Wh...

Look at the timetable. Answer the questions. 1. What time does the ferry leave? 2. What time does the plane arrive? 3. Whot time does the train leave? 4. Whot time does the plane leave? 5. Whot time does thetrain aririve? 6. Whot time does the ferry arrive?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
подивіться на таблицю.