L've got a pet ---------------------.------------------------------neme is---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...

L've got a pet ---------------------.------------------------------neme is-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Oh, l love------------------------------------!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I've got a pet dog.  His name is Boss.  Oh, I love Boss!
Гость
I've got a pet cat . His name is Snowball .Oh, I love Snowball