Люди добрые, помогите пожалуйста, очень срочно! задание N°2. заранее спасибо большое)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)I am meeting 3)Is my radio disturbing 4)I am enjoying 5)Is anyone using 6)Are having 7)Are those people shouting? 8)Are demonstrating 9)Are you applying 10)I am considering 11)Is Jane leaving 12)Is flying 13)Are you coming 14)I am working