Люди помогите! Используйте эти слова  и выражения и составте из них диалог Oh! Thank you very much! I'm OK

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, can I help you? I want to buy a souvenir for my friend, but I don't know anything to buy. oh, I'll help you. what do you want? mmm, I think these magnets are very nice yes, they are beautiful how much do they cost? only 15 p.  great! I buy them!!!  thank you very much, come again please. ok, I will