Люди помогите с английским!!!!! Составить 8 предложений!!(Можно больше) Вот из этого(В ПРАВИЛЬНОЙ ФОРМЕ) Have you ever Heard English songs? Flown English with a foreigner? Drawn A bus trip? Eaten A kite? Found Any money? Ridden...

Люди помогите с английским!!!!! Составить 8 предложений!!(Можно больше) Вот из этого(В ПРАВИЛЬНОЙ ФОРМЕ) Have you ever Heard English songs? Flown English with a foreigner? Drawn A bus trip? Eaten A kite? Found Any money? Ridden Pictures with your computer? Taken Italian food? Spoken A poem? Written Animals at the zoo? Seen A snake? Fed Ответ прошу дать побыстрее(Прошу пронумеруйте)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Have you ever seen a snake? 2. Have you ever drawn pictures with you computer? 3. Have you ever eaten Italian food? 4. Have you ever found any money? 4. Have you ever ridden a kite? 5. Have you ever taken a bus trip? 6. Have you ever spoken with a foreigner? 7. Have you ever wtitten a poem? 8.Have you ever fed animals at the zoo?