Людина проїхала на велосипеді 10км.зі швидкістю 20км. за годину,а тоді пройшла 8 км.зі швидкістю 4км за годину.Якою була середня швидкість? фізика 8 клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S = v * t - формула пути  --->    v = S : t   --->   t = S : v1) S = 10 км         v = 20 км/ч      t - ?t = S : v        t = 10 : 20 = 0,5 (ч) - время велосипедиста2) S = 8 км           v = 4 км/ч        t - ?t = S : v        t = 8 : 4 = 2 (ч) - время пути Тодi3) 10 + 8 = 18 (км) - весь путь (S)4) 0,5 + 2 = 2,5 (ч) - всё время (t)5) v = 18 : 2,5 = 7,2 (км/ч) - средняя скоростьОтвет: средня швидкiсть 7,2 км/год.