М. Стельмах "Гуси-лебеді" Образ чутливого до краси хлопчика Михайлика

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Михайлик жив разом із мамой, бабусею, дідусем, коли його батько був на війні. Його сім'я була не великих статей, це відно по тому що у них на сім'ю були лише 1 чоботи. Дідусь завжди підтримував Михайлика, дарував йому різні забавки, книги. Дідусь його навчив бачити світ по іншому - по дитячому. Матуся спочатку була проти того щоб Михайлик читав книги, мовля що це може обернутися погано. З дитинства вона його вчила різним українським звичаям, приказкам, прислів'ям. Дядько Себастьян був Михайлику, як батько, він йому и книжки читав і ділився їжею, іноді і одягом. Взагалі Михайлик був дуже розумною дитиной, яка вірила, що якщо вірити, то все збудеться.