Мақалай құрастыру Асырайды Тігіншіні инеси Ұстаздан шәкірт озар Жан жаксы сөзге семірер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тігіншіні инесі асырайды. Шәкірт озар ұстаздан. Жақсы сөзге жан семірер.
Гость
Еңбектеніп, ата-ана балаларын асырайды. Тігіншіні инесі асырайды, ол оның негізгі жұмыс құралы. Ұстаз білімін шәкіртіне үйретуден жалықпайды, жақсы шәкірт ізденуден жалықпайды, нәтижесінде ұстаздан шәкірт озар. Дөрекі, жаман сөз адамды ренжітеді , ал жақсы сөзге жан семірер.