Make your own timetable and comment on it . You must have: 1).Swimming,Dancing-once a week;2).Computing,Nature Study,Art,Music,Sports -twice a week;3).English,Reading-3times a week;4).Russian,Maths-4 times a week.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Monday: Maths, Russian, Music, Dancing, Art Tuesday: Reading, Art, Sports, Maths, Russian Wednesday: English, Nature Study, Russian, Maths, Reading Thursday: Swimming, Reading, Computing, English, Russian Friday: Computing, Music, English, Nature Study, Sports, Maths