Марина Павленко "Русалонька із 7-В..." ДОПОМОЖІТЬ дати відповіді на питання: 1. Де живе головна героїня твору? 2. Які таємниці ховала в собі стара шафа? 3. Як дівчинці вдалося повернути свої коралі?Хто їй в цьому допоміг? 4. У...

Марина Павленко "Русалонька із 7-В..." ДОПОМОЖІТЬ дати відповіді на питання: 1. Де живе головна героїня твору? 2. Які таємниці ховала в собі стара шафа? 3. Як дівчинці вдалося повернути свої коралі?Хто їй в цьому допоміг? 4. У чому полягало прокляття родини Кулаківських? 5. Що допомогло одужати Катерині? 6. Які зміни відбулися в характера та поведінці Вадима Кулаківського? 7. "А що ти про мене знає, аби судити?... У мене, може, дитинство було - куди твоєму братись! І молодість - не легша!", - чиї ці слова? 8. "Той самий кожух, а от борода - руда, як вогонь. І очі. Жовті, хитруваті...!", - чия це характеристика?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Софія живе в місті Вишнополь 3 дОпоміг Софії Сашко ( він побачив як один хлопець їх продавав ) 8 Гордія Кулаківського