Маса 100 зернин не перевищує 80 г, а маса 50 таких же зернин не менша ніж 35 г.Якою може бути маса однієї зернини??

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть х - масса одного зерна, тогда [latex]100x\leq{80}[/latex]  [latex]x\leq{0.8}[/latex]  и [latex]50x\geq{35}[/latex]  [latex]x\geq{0.7}[/latex]    Масса одного зерна [latex]0.7\leq{x}\leq{0.8}[/latex]