Маса нирки дорівнює 1\160 маси тіла людини.Але на її роботу затрачається 1\11 частинаенергії,що утворюється в організмі.Поясни наведені дані.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нирки є одними з найважливіших органів-фільраторів.Вони працюють безупинно, через що на утримання їх життєдіяльності витрачається велика кількіть енегії.Доказом постійної і важкої роботи є кількість відфільтрованої крові(за добу через них протікає 1 500-1700л крові, а первинної сечі утворюється 150-170л)