Маса щуки 8 кг. Раціон щуки складають окуні. Біопродуктивність планктону становит?

Маса щуки 8 кг. Раціон щуки складають окуні. Біопродуктивність планктону становит?? 600 г/м². Визначте площу (у га) ввдповідного біоценозу, яка необхідна для існування 2 щук.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. складаємо ланцюг живлення: планктон>окунь>щука 800кг 80кг 8кг 2. Визначаємо площу для існування 1 щуки: S=800кг:0,6кг=1333кг=0,1(га) Тоді для 2 щук: S=0,1*2=0,2(га)