Массасы 240 г магний оксидін тотықсыздандыру үшін 80 г көмір жұмсалады:MgO+C=Mg+COосы көмірдегі таза көміртектің массалық үлесі қандай?

Массасы 240 г магний оксидін тотықсыздандыру үшін 80 г көмір жұмсалады: MgO+C=Mg+CO осы көмірдегі таза көміртектің массалық үлесі қандай?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
составляем пропорцию 240 г -- X г 80 г -- 12 г X= 36 г вторая пропорция 80 г -- 100% 36 г -- X % X = 45% таза комиртектин улеси 45 %