Матеріали до теми: Написання прикметників. НЕ з прикметниками. Пожалуйста, помог?

Матеріали до теми: Написання прикметників. НЕ з прикметниками. Пожалуйста, помог??те.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яка сіль найкорисніша? Однозначно - це сіль, добута з морської води, за якою і мандрували чумаки.Випаровування солі з морської води- найдавніший спосіб видобування.Це єгиптяни із морської води під пекучим сонцем випаровували сіль у спеціальних ваннах.Така сіль була дорогим товаром, справді на вагу золота.Її обмінювали не тільки на товари, а й на землю, рабів.Морська сіль має найбільш природнє співвідношення елементів, що містяться в біологічних рідинах людського організму.