Майстер виготовив n деталей, що складає 30% усього замовлення. з якою продуктивністю він повинен працювати, щоб виконати решту замовлення за 4 години ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не дуже впевнена, але по-моєму треба так: n деталей - 30% ? деталей - 70% n*70:30=n*7:3 - це кількість деталей, які ще потрібно виготовити, за 4год, а якщо продуктивність це кількість деталей виготовлених за 1год, то ще треба поділити на 4. Отже: n*7:3:4=(7/12)n  (деталей за годину) це треба записати дробом: сім дванадцятих n (ен)