Мелодію цієї народної пісні в 1937р. використали композитори Левко Ревуцький і Борис Лятошинський, здійснюючи нову музичну редакцію опери Миколи Лисенка"Тарас Бульба". Валентин Лучик Чемерис, відомий українськай письменик, уваж...

Мелодію цієї народної пісні в 1937р. використали композитори Левко Ревуцький і Борис Лятошинський, здійснюючи нову музичну редакцію опери Миколи Лисенка"Тарас Бульба". Валентин Лучик Чемерис, відомий українськай письменик, уважав, що ця пісня-одна із "найславетніших" пісень, адже "мине лише небагато часу, і її підхапить і заспіває вся Україна-від сходу до заходу, від півдня до півночі".Цією піснею є а)"Сидить голуб на березі"; б)"Котилися вози з гори"; в)"Їхав козак за Дунай"; г)"Ой на горі та женці жнуть"; д)"Засвіт встали козаченьки".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
.........................в