Мен 7 турамын тосек жинаймын тисимди жуамын сумкамды дайындаймын киінем сагат 7 55 мектеп шыгам 13 05 келем кимди шешем тамак ишем уй жумысын истеймин 15 00 де вокалга барам 18 00 де келем содан кейн анама уй шаруасымен комект...

Мен 7 турамын тосек жинаймын тисимди жуамын сумкамды дайындаймын киінем сагат 7 55 мектеп шыгам 13 05 келем кимди шешем тамак ишем уй жумысын истеймин 15 00 де вокалга барам 18 00 де келем содан кейн анама уй шаруасымен комектесем тамагымды ишем сосын киноларды корем жане де душта жуынып 10 00 де уйыктаймын
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сенің күн тәртібін ғой