Мен шыршаны безендыре... Сен шыршаны безендыре... Сыз шыршаны безендыре... Ол шыршаны безендыре... Мен уйымдастыра... Сен уйымдастыра... Сыз уйымдастыра... Ол уйымдастыра... Вставьте окончание

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен шыршаны безендіремін сен шыршаны безендіресің сіз шыршаны безендіресіз ол шаршаны безендіреді мен уйымдастырамын сен уйымдастырасың сіз уйымдастырасыз ол уйымдастырады