Мен таңертең тұрамын,окно ашамын. Приседаю орындаймын. Содан кейін умываюсь. Күндіз бегаю, бегаю с мячом. Қыста коньки және лыжи тебемін. Жазда суға шомыламын. помогите русские слова перевести на казахский

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
окно-терезе приседаю-жаттығу умываюсь-жуынамын бегаю-жүгіремін бегаю с мячом-доппен жүгіремін лыжи-шаңғы
Гость
терезе ашамын.Жаттығу орындаймын.Содан кейін жуынамын.Күндіз жүгіремін,доппен ойнаймын.Қыста шаңғы тебемін.