Мене звати Вероніка.Я навчаюся у 3 класі.Дуже люблю ходити у школу.Мій улюблений урок математика.Мені подобається розвязувати задачі.А ще я люблю рахувати.Учителька у нас дуже хороша.Ми її любимо.  Допоможіть перевести на англі...

Мене звати Вероніка.Я навчаюся у 3 класі.Дуже люблю ходити у школу.Мій улюблений урок математика.Мені подобається розвязувати задачі.А ще я люблю рахувати.Учителька у нас дуже хороша.Ми її любимо.  Допоможіть перевести на англійську мову дякую
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Veronika.I study in the third form.I like to go to school very much.My favourite lesson is Maths. I like to do sums and to count.Our teacher is very nice.We love her very much.