Мені потрібно 3 речення з дієприкметниковим зворотом. Щоб він стояв в кінці , на початку , в середині .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наляканий громовицею, кінь тихенько заіржав.(В початку) Напевно, ніколи не вийде з моди писати прекрасні вірші про чуйне материнське серце, натруджені руки і недоспані ночі.(В кінці) Ах, яка це невгамовна пташка - в грудях серце!(В середині)