Мені потрібно скласти харектеристику себе в приклад:як я вчуся и т.д

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мене звати Данило, я вчусь гарно і кожен день радую своїх батьків гарними оцінками. Мені подобається червоний колір і зелений. В мене блакитні очі і кругленька личеко з карпатим носиком. Я люблю тварин особливо собак. В мене є друзі Саша, Вова і Антон. Я ходжу до школи і вчусь у 5 класі , а мій улюблений предмет Українська література і Малювання.