Мені треба фразеологізми до позакладало вуха,похололо на душі від побаченої мною картини,мов язиком злизало,запахло смаленим,мов кропом обдало.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Позакладало вуха - оглохнути похолохо на душі - перелякатися мов язіком злизало - пропало запахло смаленим - небезпека мов Окропом обдало- екстримальна ,неочікувана ситуація