Менің...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Біздің...  Сенің...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Сендердің... Сіздің...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Сіздердің...  Оның...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Олардың...  Окончания слов домбра и аспап

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менин домбырам, аспабым сенин домбыран, аспабын сиздин домбыраныз, аспабыныз онын домбырасы, аспабы биздин домбырамыз, аспабымыз сендердин домбыраларын, аспаптарын сиздердин домбыраларыныз, аспаптарыныз олардын домбыралары, аспаптары