Менин иним ойыншыктарын таразыга койып олшеди.машинанын массасы доп пен еки текшенин массасына тен болды .ал машина мен текшенин массасы еки доптын массасына тен болып шыкты.неше текгенин массасы машинанын массасына тен болады?...

Менин иним ойыншыктарын таразыга койып олшеди.машинанын массасы доп пен еки текшенин массасына тен болды .ал машина мен текшенин массасы еки доптын массасына тен болып шыкты.неше текгенин массасы машинанын массасына тен болады?(барлык доптар бирдей,текшелер де бирдей)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
че непонятках поагеор