Меруерт биринши китап соресине 32 китап койды.Бул онын китапханасындагы барлык китаптардын 2_9 синдей.меруерттин кита плана сын даны барлык китаптардын 2_3- си окулыктар,калганы-адеби китаптар.Меруерттин кита плана сын даны аде...

Меруерт биринши китап соресине 32 китап койды.Бул онын китапханасындагы барлык китаптардын 2 _ 9 синдей.меруерттин кита плана сын даны барлык китаптардын 2 _ 3- си окулыктар,калганы-адеби китаптар.Меруерттин кита плана сын даны адеби китаптар нешеу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жауабы: адеби китаптар 48