Мини - сочинение "Друг верный крыша прочная" на украинском. Помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що дружба перевіряється часом! Як правило, друзі на все життя зустрічаються в дитинстві. Вони ростуть разом, знають один одного, як самого себе, потрапляли в різні ситуації, хороші і не дуже. Як кажуть, «з'їли разом пуд солі» . Ось тоді можна сказати, що це твій справжній друг! Хоча, на мій погляд, поняття друг і справжній друг це одне і те ж, так як поняття не справжній друг не існує. Я думаю, що один не може бути не справжнім, це вже хтось інший: приятель, колега і т. п. В слово одне вкладаються особливі параметри, такі як вірність, чесність, розуміння, розмова без слів! "Дружба грошима не вимірюється! " На мій погляд, не має ніякого значення матеріальний достаток людини, з яким ви дружите. У вас і так є багато інших точок дотику! Цей чоловік повинен вас розуміти, у вас повинні бути спільні інтереси! Та загальні заняття! З вищесказаного можна зробити висновок: друг це людина, яка мене розуміє, завжди підтримає у важку хвилину, дасть вчасно правильну пораду, ніколи не буде сміятися над моїми помилками і завжди порадіє за мене! Ось що означає справжній вірний друг!