Минулого року будивельна компания побудувала 9 будинкив по 126 квартир у кожному . цього року нею було побудовано на 4 таки будинки бильше ниж минулого року . Скильки квартир було побудовано циею коипаниею за 2 роки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 9 + 4 = 13 - побудовано будинків цього року. 2) 9 + 13 = 22 - будинків побудовано за 2 роки. 3) 22×126=2772 - квартир побудовано за 2 роки. Відповідь: 2772 квартир було побудовано за 2 роки.