Між частинами безсполучникового речення треба поставити тире: 1.Переконаний краса врятує світ. 2.Пам"ятай читати корисно 3.Важко в навчанні легко в труді. 4.Срібно бриніло чаїне крило біле вітрило зо обрій манило. Укажіть прави...

Між частинами безсполучникового речення треба поставити тире: 1.Переконаний краса врятує світ. 2.Пам"ятай читати корисно 3.Важко в навчанні легко в труді. 4.Срібно бриніло чаїне крило біле вітрило зо обрій манило. Укажіть правильне твердження: 1.Складне речення з різними видами зв"язку - це речення з сурядним і підрядним зв"язком. 2.Сполучникові складні речення і безсполучникові складні речення завжди бувають синонімічними. 3.При збігу двох сполучників у складному реченні між ними завжди ставиться кома.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3.Важко в навчанні - легко в труді. Правильне твердження: При збігу двох сполучників у складному реченні між ними завжди ставиться кома.