Між містами А і В по гірській дорозі через перевал регулярно ходить автобус. Підчас підйому на перевал він їде зі швидкістю 25 км/год , а під час спуску – 50 км/год . Час його руху від А до В – 3,5 години, а від В до...

Між містами А і В по гірській дорозі через перевал регулярно ходить автобус. Підчас підйому на перевал він їде зі швидкістю 25 км/год , а під час спуску – 50 км/год . Час його руху від А до В – 3,5 години, а від В до А – 4 години. Знайдіть відстань від А до В
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а можно фотку задачи не понятно