Мне надо на английском открытку. Я сделала "приглашение на день рождение" можно ещё чего-нибудь кроме день рождении? Пожалуйста на английском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear ..., On the 28th of December we will have a big Christmas party in a cafe next to out school. If you want, you can come and join us. Don`t forget to take your favourite photos, all of our best photos we`ll hang on the wall. Looking forward to see you there! Arina