Мне нужна помощь на завтра вот эти 4 задания 115,116,118,и 120

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.When did they skat?2.When did he watch TV?3.When did she work there?.4.When did his grandmother live there?5.When did Mrs Brown collect postcarbs?
Гость
1.hctgd h tgskg tfakj ghsh. 2. elafgy bbsthj gjdgg bdh. 3.gsgzgf fdjxh hdgzg jdnggfgx hdg .4.hhdhg hdg wjut gdju udy jfg jxji. 5.gdrgdjgcnx hdk gdhhc hfby hsh.