Мне нужно написать маленький расказик на тему "Моя допомога птахам"помогите плизз надо очень срочно
Ответ(ы) на вопрос:
Настала прекрасна пора року-осінь.
Сонце вже не так сяє, як влітку, та хороший настрій не полишає мене.Бачу, як на небі відлітають птахи. І розумію, що ті, які залишилися, не проживуть в лютих зимових морозах. І я з задоволенням поможу їм. Попросю тата зробити гарну і велику годівничку. Накладу насіння, шматочки хліба. Хай пташкам буде радість.
А все ж я пишаюся своєю допомогою, ажде я вірю, що моя допомога їм знадобиться.