Мої враження від прочитаного твору "ніч перед боєм" Олександра Довженка..Дуже потрібно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже вражена цим твором . Я ще більше дізналась про ті часи  і як їм тажко було жити.Вони з своєї волі захищали свою батьківщину і не віддавали жодний клаптик від неї чужинцям .Я пишаюсь, що колись були такі люди  які боролись за свою воля до останнього