Mondey   -give a call yo mr Golovin at 10 a.m.               -see the at 3 p.m.tuesday   -buy a present for Granny.Wednesday  -write a letter to my Russian pupilsThursday  -speak to Mr Wooding about the social and educational p...

Mondey   -give a call yo mr Golovin at 10 a.m.                -see the at 3 p.m. tuesday   -buy a present for Granny. Wednesday  -write a letter to my Russian pupils Thursday  -speak to Mr Wooding about the social and educational programmes Friday    -go to the school party (till late at night) Satuday   -sleep Sunday   - visit Granny on her birthday
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Понедельник-Позвонить мр Головин в 10 утра                -см. на 3 вечера Вторник-купить подарок для бабушки. Среда-написать письмо моим русским ученикам Четверг-поговорить с мистером Вудингом о социальных и образовательных программах Пятница-пойти в школу партии (до поздней ночи) Суббота-сон Воскресенье - посетить бабушку в ее день рождения