Морфемний і морфологічний розбір слів небезпека, щоденна, перелітає. помогите пожалуста)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Небезпека- не-префикс  без-префикс пек-корень а-окончание  небезпек-основа iменник, п.ф-небезпека,вiдносний, загальна назва, неiстота, 1 вiдмiна,ж.рiд, однина. Щоденна що-префикс ден-корень н-суфикс а-окончание щоденн-основа прикметник,п.ф-щоденний,вiдносний,однина,ж.рiд