Мотоцикліст прозджає відстань між двома містами за 3,6 год з деякою швидкістю. За який час він проїдету ту саму відстань, якщо збільшить свою швидкість в 1,2 раза??
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
так як відстань і швидкість обернено-пропорційні, то 3,6/1,2=3 години
Гость
ответ:3 часа Потому что расстояние равно 3.6x а скорость 1.2x, по формуле t=S/v t=3.6x/1/2x=3