Мотоцикліст за перші 10 хв руху проїхав 5 км, а за наступні 20 хв - 12,5 км. Яка середня швидкість мотоцикліста на всьому шляху?
Мотоцикліст за перші 10 хв руху проїхав 5 км, а за наступні 20 хв - 12,5 км. Яка середня швидкість мотоцикліста на всьому шляху?
Ответ(ы) на вопрос:
10×5=50 км
20×12.5=250 км
250+50=300 км
10+20=30 хв (ч)
300÷30=10 км/хв (км/ч)
Не нашли ответ?
Похожие вопросы