Мовленнєвий етикет — це: А сукупність речень, об’єднаних у тематичну цілісність за правилами певної мовної системи; Б правила мовленнєвої поведінки, прийняті національним колективом мовців; В обмін інформацією, передача її од...
Мовленнєвий етикет — це:
А сукупність речень, об’єднаних у тематичну цілісність за правилами певної мовної системи;
Б правила мовленнєвої поведінки, прийняті національним колективом мовців;
В обмін інформацією, передача її однією людиною інш ій;
Г правила вж ивання слів.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мовленнєвий етикет — правила мовленнєвої поведінки, прийняті національним колективом мовців