Мой любимы герой у аповесци жураулины крык, В ЛС Пожалуйста можно фото или текстом, только надо такое которого нету в интернете.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прачытаушы твор василя быкава жураулины крык я пазнаемилася з яго галоуными героями,якия пакинуты прыкрываць адступленне батальена на пераездзе.Але з усих салдат мне найбольш спадабауся фишар.Ен не быу ваенным,ен быу вучоным.Карпенка не личыу яго сапраудным вучоным и фишару хацелася,каб старшына змяниу пра яго меркаванне.