Моя розмова з Остапом Соломією . Складіть будь-ласка діалог ! Буду дуже вдячна .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо б Остап та Соломія існували у наш час, я задала б декілька питань до них. -Остапе, що ти відчував у той момент, коли Соломія загинула? Або -Чому ви покинули рідну домівку? До Соломії в мене теж було б декілька питань -Соломіє, із-за чого ти так закохалася в Остапа? Які риси його характеру тобі сподобались? Аааа...бред.