Можете на русских буквах написать как звучит?? There was a young lady whose eyes, were unique as to colour and size: When she opened them wide, people all turner aside, and started away in surprise.
Можете на русских буквах написать как звучит??
There was a young lady whose eyes,
were unique as to colour and size:
When she opened them wide,
people all turner aside,
and started away in surprise.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зее воз е йан леди хуз айз ве юник ез ту калар енд сайз: Вен ши опенд зем вайд,пипл ол тернер есайд, енд стеард евей ин сюрпрайз.
Гость
Зэа воз э янг лэди хуз айс,вэа юник ас ту колор энд сайз:Вэн ши оупенд зэм вайд,пипл ол тёнер эсайд,энд статед эвэй ин сюпрайз.