Можете составить сочинение на тему батыр деп кімді атаймыз срочно пожалуйста 7 - 10 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
батыр деген адам улкен ариппен ататын.коргайтын,ештенеден корыкпайтын адам .ар халыкта оздердин батырлары бар.олар озинин омири аямай батырлык ,ерлик корсеткен.казир ондай адамдар аз калды.ел ушин,журт ушин омиринди беретин.