Можете виписати дієслова і однорідні члени Поезія землі не вмре ніколи, Опівдні, як мовчать серед гілок Птахи в гаю, невтомний голосок Обнизує покоси й частоколи. Це коник, він поймає гори й доли, На стернях довгий ведучи тано...

Можете виписати дієслова і однорідні члени Поезія землі не вмре ніколи, Опівдні, як мовчать серед гілок Птахи в гаю, невтомний голосок Обнизує покоси й частоколи. Це коник, він поймає гори й доли, На стернях довгий ведучи танок, А стомиться — стихає на часок У затінку стебла або стодоли. Поезія землі не опіміс: Коли зима в мовчання крижане Поля заковує, цвіркун у хаті Заводить пісню, що в теплі міцніє, Нагадуючи всім, хто задрімне, Спів коника в траві на сіножаті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Однородные члены давай сам а глаголы вот: Не вмре,мовчать,обнизує,поймає,ведучи, стомиться, стихає,заковує,заводить, міцніє,задрімне, нагадуючи. Прости что однородные не скину:(