Можно 5 вопросов другу на татарском типо: Как тебя зовут? Сколько лет? В каком классе? Сколько у тебя друзей? Во сколько ты встаешь?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
синен исемен ничек? сина ничя яшь? чин ничянче класста укыйсын? синен дусларын куп ме? чин ничядя торасын?
Гость
1.Ничек сине исемем? 2.Ничә ел? 3.Кайсы сыйныфта? 4.Күпме синдә дуслар? 5.Күпмегә син встаешь?