Можно план к тексту "Скарб"? Автор - Олекса Стороженко. Спасибо большое.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) «Послав… Господь на втіху одного тільки синка — Павлусем звали». 2) «Доріс Павлусь до парубка». 3) «…Як Бог милосердний пошле йому щастя, то без нас житиме не лучче…» 4) «…Занедужала небога (мати) та й померла. За нею вслід батько ноги простяг…» 5) «Наймичка доглядала за Павлусем, як рідна мати». 6) «Раз на Зелені свята зібралось парубоцтво шукати скарба». 7) «Павлусь розпластався на перині і хропе на всю хату». 8) «Розказують люди, що часом скарби і самі вилазять на верх землі». 9) «…До Павлусевої хати, розмахали хорта й шпурнули у вікно». 10) «…Позбирав наймит гарненько дукати і сховав їх у скриню». 11) «Щаслива нитка до смерті не вірвалась Павлусеві». 12) «Що таке на світі щастя?»
Гость
1. Розповідь про сім'ю Павлуся. 2. Смерть батьків. 3. Весілля та побут Павлуся та наймички. 4. Насмішки парубків з Павла. 5. Пошук скарбу. 6. Щастя, вкинуте у вікно.