Mr Rick is very mrs.Tappy is little Hazy is mrs.Sunny is Kакие слова подобрать к ним (big,funny,lazy,happy) Какой можно стишок подобрать к ним в рифму? помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mr Rick is very big Mrs Tappy is happy Little Hazy is lazy Mrs Sunny is funny
Гость
Mr Rick is very big Mrs Tappy is happy Little Hazy is lazy Mrs Sunny is funny