Мудрагелик, Хитра і Сорок о - трійнята (три брата народжені в один день). Їхні брати-близнюки Ласунчик і Веселун рівно на три роки молодші від них. Яким із запропонованих у відповідях числом може бути сума років усіх п'ятьох бр...

Мудрагелик, Хитра і Сорок о - трійнята (три брата народжені в один день). Їхні брати-близнюки Ласунчик і Веселун рівно на три роки молодші від них. Яким із запропонованих у відповідях числом може бути сума років усіх п'ятьох братів у день їхнього народження?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Паперова стрічка є прямокутником шириною 3 см. різні сторони якого зафарбовані у жовтий та зелений кольори. Марійка з цієї стрічки складає фігуру